Worms 4 v1.0.419806 Para Hile MOD + Data Apk Full İndir

Worms 4 v1.0.419806 Para Hile MOD + Data  Apk Full İndir
Oynarken eğleneceğiniz bu oyunu oyun mağazalarında 8,49 TL ücretli olmasına rağmen “Viyaza.com”dan ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz,çocuklar ve kızlar etrafında Takım 17 atlama at ve heyecanla ispiyon, size bir kazanan vardır biliyorum. Onların yarattığı zaman Worms 4 tasarlanmış ekip sizi ve akılda sevdiğiniz cihaz vardı, bakınız;
Senkron Multiplayer Maçları: Bir online multiplayer maçlara üzerinde gerçek zamanlı tek dünyanın dört bir yanından gelen rakiplere karşı Savaşı!
Daha kısa, daha patlayıcı maçlar zorlayıcı ısırık büyüklüğünde oyun sağlamak.
Kolaylaştırılmış menü sistemleri en az yaygara ile oyun içine almak için.
Daha küçük ekranlarda harika görünüyorsun zenginleştirilmiş karikatür görsellerini ekleyin.
Ama hepsi bu kadar değil! Aşağıdaki listeye bir göz atın ve Team17 millet sadece Worms 4 hakkında buzzin neden göreceksiniz.
Marka Yeni Silahlar: Hailey kuyruklu yıldızı da dahil olmak üzere tasarımları yepyeni bir silah, bir montaj ile hasara yol açıyor!
Silah Yükseltmeler: Worms 4 çok ödüllendirici oyun deneyimi olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular kendi solucanlar daha güçlü hale getirmek için yüz silah yükseltmeleri daha toplayabilir! Silah yükseltmeleri karıştırılır ve daha oyuncunun stratejisini uygun eşleştirilmiş olabilir.
Beş Muhteşem Mekanlar: beş güzel elle çizilmiş bölgelerinde savaş yapın: Orta Turf, Candiville, Wacky-Habara, Yarın Adaları ve Fro Bölge.
80 Single Player Görevler: 80 tek oyuncu misyonlar karşı yeteneklerinizi test edin. Görevler keyfi saat ile oyuncu sağlamak için değil, aynı zamanda Worms stratejisini oynama ince noktalarını öğretmek için değil, sadece tasarlanmıştır!
Hizipler: Oyunda Her oyuncu kırmızı veya mavi bayrağı altında savaşan, bir bağlılık seçer! Savaş yarışmanın günlük römorkör kazananlar ekstra oyun ödülleri meyvelerini ile, hizip karşı hizip çukurlar!
orld Olaylar: Her hafta Dinamik olaylar oyunun dünya haritası etrafında gerçekleşecek. Oyuncunun bu olaylar girer ve hizip temsil ve diğer hizip üyeleri için ödül kazanma amacıyla, diğer oyunculara karşı yarışıyor.
Fantastik Özelleştirme Seçenekleri: Her zaman olduğu gibi, Worms 4 ayrı her solucan özelleştirmek ve kendi takımını kişisel dokunuş vermek için oyuncu sağlayan, büyük özelleştirme seçenekleri bir bolluk özellikler!
Günlük Zorluklar: Kendinizi ve hizip ek ödülleri kazanmak için eğlenceli opsiyonel günlük zorluklar nasiplenin!
Yağma: yağma tekerleği Spin ve ödüller kamyonlarca kazanmak ve solucanın her yönü özelleştirebilirsiniz açık ganimet sandıkları kırmak!
Arkadaş ile iletişime online multiplayer arkadaşlarınızı savaş ya da dünya haritası ekranda arkadaşınızın ilerleme görmek ve onların puanları yenmek için rekabet Facebook hesabınızı bağlayın.Worms 4 v1.0.419806 Para Hile MOD + Data  Apk Full İndir

Worms 4 v1.0.419806 Para Hile MOD + Data  Apk Full İndir


Geliştirici Firma: Team 17 Digital Limited
Dil: İngilizce
Oyun Türü: Strateji


Kurulumu

1.”.APK” cihazınıza kurun
2.”com.worms4.app” klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın
3. Oyuna girin

LİNKLERİ

Boyut: 270 MbYorumlar