Minecraft: Story Mode v1.15 Full Hileli Apk İndir

Minecraft: Story Mode v1.15 Full Hileli Apk İndir

Minecraft: Story Mode v1.15 Android Kilitler Açık Hile MOD APK + DATA indir

Minecraft dünyaca ünlü bir oyun ve şimdi ise yeni süprizlerinden bir tanesi hikaye modu ister arkadaşlarınızla istersenizde tek başınıza oynayabileçeğiniz harika bir oyun Minecraft: Story Mode v1.15 modu hile sitemizden indirebilirsiniz.

Oyunda siz erkek yada kadın kahramanlardan birini seçip tehlikeli maceraya atılacaksınız. Siz ve arkadaşlarınız teröristlerin serbest kaldığını öğrenirsiniz. Bu nedenle Dünyayı kurtarmak için teröristlere karşı mücadele etme kararı alırsınız. Arkadaşlarınızla birlikte olacak ve onları yönlendiren kişi olacaksınız. Terörle mücadele edip insanlığı ve dünyayı bu terör lanetinden kurtarmaya çalışacaksınız. Zorlu ve heyecan dolu maceralara atılıp bu oyunu oynamak istiyorsanız oyun mağazalarında 13,80 TL ücretli olan bu oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.Kurulumu

1.Cihazınızın GPU Modelini öğrenin (Adreno, Mali, Tegra, PoverVR). Öğrenmek için android markette bulunan “CPU-Z” (com.cpuid.cpu_z) programını kullanabilirsiniz.
2.Cihazınıza uygun olan APK’yı kurun
3.”com.telltalegames.minecraft100″ klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın
4. Oyuna girin


İndirYorumlar