Far Cry 3 PC Türkçe Full İndir

Far Cry 3 PC Türkçe Full İndir 
http://www.tanercihan.com/2015/12/far-cry-3-pc-turkce-full-indir.html
Far Cry 3 PC Türkçe Full İndir 

Oynanış

Far Cry 3 açık dünya oynanışına sahip bir birinci şahıs nişancı olmasının yanı sıra içerisinde RYO elementleri de içerir (tecrübe puanları, yetenek ağaçları, zanaat sistemi gibi). Oyuncular tercihlerine göre etrafta objelerin arkalarına saklanabilir, etrafından dolaşıp düşmanlarını gizlice öldürebilir veya yoğun çatışmaya girebilirler. Tropikal bir adada geçen oyunda oyuncuların tek düşmanı insanlar değil. Oyun haritasının belli alanlarına dağılmış vahşi hayvanlarla da başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Bekçi köpekleri, kaplanlar, ayılar, leoparlar, köpek balıkları vb. ile de oyunda karşılaşabileceksiniz. Ayrıca oyunda eşya yapımı ve geliştirmesi için domuz, koyun, keçi vb. hayvanları da öldürüp derilerini toplayacaksınız. Bunun yanında sağlık, avcılık, konsantre vb. arttırıcı aşılar elde etmek için adanın belli yerlerine dağılmış bitkileri de toplayacaksınız.Ayrıca oyunun multiplayer bölümünde çeşitli haritalarda farklı oyuncularla savaşıp seviye atlayabileceksiniz.Seviye atladıkça da çeşitli silahları ve silah modlarını kullanma hakkınız olacak.2015 yılında eklenen DLC paketi ile Jason Brody'nin oğlu Mehmet Brody'nin hikayesi başlamıştır.

http://www.tanercihan.com/2015/12/far-cry-3-pc-turkce-full-indir.html

http://www.tanercihan.com/2015/12/far-cry-3-pc-turkce-full-indir.html

http://www.tanercihan.com/2015/12/far-cry-3-pc-turkce-full-indir.html


Özet
Oyun, Jason Brody ve yakın arkadaşlarının Bangkok tatilinde skydiving yaparken korsan istilasındaki bir adaya düşmesiyle başlar. Vaas adında psikopat bir korsan reisi tarafından tutsak edilirler. Vaas ailelerinden fidye koparıp onları köle olarak satmayı planlamaktadır. Jason abisi Grant'in yardımıyla kaçma girişiminde bulunur, fakat abisi ve arkadaşlarından biri, Vincent Salas, öldürülür. Jason, korsanların faaliyetlerinden zarar gören adanın yerli halkı Rakyatlardan biri olan Dennis tarafından kurtarılır. Dennis, Jason'daki potansiyelin farkındadır. Onu savaşçı olarak tanımlar ve yeteneklerine erişmesi için ona özel dövmeler verir. Cesaretine hayran kalan Rakyat kabilesi, bir yabancı olmasına rağmen onun kutsal tapınaklarına girmesine izin verir, ve kabilenin dişi lideri Citra onu kabileye dahil eder. Bir yandan arkadaşlarını kurtarmak için görevden göreve koşan Jason, diğer yandan ada halkının adayı geri almasına ve yerli ilaçları konusunda uzman olan Dr. Earnhardt'a yardım etmektedir. Bütün macera boyunca Jason, Rakyat halkının saygı duyduğu olgun bir savaşçıya dönüşür. Arkadaşları ise Citra ve Rakyat halkıyla adada kalmayı tasarlayan Jason'ın bu fikrinden ve katile dönüşmesinden rahatsızlık duyar.
Uzun bir takibin ardından Vaas'ı öldürdükten sonra, Jason, Vaas'ın patronu Hoyt Volker yönetiminde olan güneydeki adaya hareket eder. Citra'ya, kardeşine ve ada halkına yaptıklarından ötürü Hoyt'u öldüreceğine dair söz verir. Hoyt'u öldürüp kardeşi Riley'i kurtardıktan sonra Dr. Earnhardt'a geri döner. Geldiğinde doktor ölmek üzeredir, ölmeden önce Jason'a arkadaşlarını kurtarmaya çalıştığını fakat Citra'nın savaşçılarının onları tapınağa götürdüğünü söyler. Tapınağa geri dönen Jason, Citra'nın tutsak ettiği arkadaşlarını bulur. Bir çeşit halüsinasyondan sonra, Jason'a (oyuncuya) iki seçenek kalır: Ya arkadaşlarını infaz edip Citra'yla adada kalacaktır ya da arkadaşlarını kurtarıp adadan ayrılacaktır...İndir
 Rar Şifresi:cibril

Boyut:9,5-Gb


Yorumlar